Naprawa odzieży

Wśród usług, jakie proponuję jest m.in. naprawa odzieży (Siedlce). Renowacja odzieży obejmuje przeróżne czynności naprawcze. W naprawie ubrań liczy się pomysłowość, której mi nie brakuje, tym bardziej, że krawiectwo to moja pasja.

Ratunek dla ubrań zaplamionych, dziurawych, przetartych, rozdartych – skuteczna naprawa

Poplamiłaś ulubioną sukienkę i plama jest już nie do usunięcia lub twoja najładniejsza bluzka się popruła czy znalazłaś w niej dziury? Jeżeli posiadacie Państwo ubrania, które uległy zniszczeniu, a chcielibyście dać im „drugie życie” – naprawa będzie dla mnie przyjemnością. Każda naprawa często związana jest z małą przeróbka, zakryciem lub doszyciem czegoś. Dlatego każdą kwestię konsultuje i omawiam z klientem. Staram się dostosowywać do Państwa potrzeb i pomysłów lub sama proponuję zmiany, jakie będą najlepsze dla ubrań.

Cerowanie, łatanie i inne zabiegi odnawiające odzież (Siedlce)

Usługi naprawcze odzieży jakie są u mnie dostępne to m.in. cerowanie. Profesjonalne cerowanie i łatanie polega na tym, iż wada na materiale jest jak najmniej widoczna i tak właśnie staram się wykonywać te czynności. Naprawa odzieży to również naszywanie rożnego rodzaju ozdób, koralików, taśm, guzików i innych drobiazgów, mających na celu zakrycie wady lub ozdobienie materiału. Poprzez ukrycie wad innymi ornamentami – sukienka, spódnica, koszula, spodnie nabierają nowego wyglądu i mogą służyły jeszcze długi czas. Inne czynności, jakie wykonuje z zakresu napraw to także obszywanie. Wszelkiego rodzaju overlok-owanie, laminowanie, obszywanie szwów, w tym: spodni, spódnic, sukienek, apaszek, szali, chust itp. Dobrze obszyte ubranie zapobiega pruciu się od brzegów, a tym sposobem odzież może by użytkowana jeszcze dłużej.

Twoja zniszczona garderoba może być jak nowa

Na każdy problem związany naprawą odzieży znajduje dla klienta najlepsze rozwiązanie. W każdym przypadku wykorzystuje swoja inwencję twórczą, by przełożyła się na jak najlepszy efekt końcowy. Oprócz dobrze wykonanej pracy, liczy się dla mnie zadowolenie moich klientów. Profesjonalnie naprawione ubranie to satysfakcja dla obydwu stron. W przypadku napraw odzieży jest to dla mnie „uratowana” rzecz, a dla samego klienta przyjemność z dalszego użytkowania odzieży, na której mu zależało. Polecam Państwu moje usługi, w tym naprawy ubrań i innych części garderoby, którym chcecie dać tzw. „drugie życie”.